Věrnostní program

Vážíme si věrnost našich stálých zákazníků, a proto jim poskytujeme výhody ve formě Věrnostního programu. Při pravidelných nákupech můžete získat slevy na další nákupy. Proto čím větší nákup, tím větší sleva při dalším nákupu.

JAK TO FUNGUJE?

Za každých 30 KČ z nákupu, který uděláte přes náš e-shop automaticky získáváte 1 Fitbod ve Věrnostním programu. Takto nasbírané Fitbody můžete později využít ve formě slevy při dalších nákupech, které u nás uděláte. Při uplatňování slevy se 1 Fitbod = 0,30 KČ.

PŘÍKLAD VYUŽITÍ FITBODŮ

Hned při registraci na eshop získáváte automaticky 50 Fitbodů. Pokud si následně objednáte například 4 produkty v celkové částce 3000 KČ, přibude vám 100 Fitbodů. Dalších 30 Fitbodů získáte po napsání recenze na produkt, který jste u nás zakoupili. V případě, že napíšete recenzi na všechny 4 produkty, se na účet vašeho věrnostního programu připíše 120 Fitbodů. Součtem všech těchto Fitbodů získáte slevu 81 KČ (270 Fitbodů), které následně můžete využít ve formě slevy při dalším nákupu.

JAK MŮŽETE SBÍRAT FITBODY?

  • Při nákupu = Každou 1 KČ z nákupu sbíráte své věrnostní Fitbody.

  • Registrací = Registrací na naší stránce Bestbody.cz získáte 50 Fitbodů.

  • Napsáním recenze = Za každou recenzi na produkt, který jste koupili v e-shopu, získáte 30 Fitbodů.

fitbod-bestbody320px

Jak si uplatnit získanou slevu na nákup?

Před dokončením objednávky v Pokladně při vyplňování fakturačních údajů klikněte na tlačítko Uplatnit slevu a částka, kterou jste ušetřili díky věrnostnímu programu vám bude odečtena z ceny nákupu.

Všechny informace o množství věrnostních bodů najdete na stránce Můj účet.