Spolupráce

Naším cílem je neustálé zvyšování odbornosti ve všech činnostech naší firmy a proto je pro nás důležité spolupracovat s odborníky v oblasti výživy, zdravého životního stylu, sportu, krásy a zdraví.

Aktivity spoločnosti

Sponzorství

Jsme hrdým sponzorem crossfitovej soutěže FitCamp – Terrace Challenge 2014.

Odborná spolupráca

Naše produkty dodáváme sportovním zařízením jako jsou: největší síť fitcenter Golem Club, fitnescentrum Fitcamp Drieňová, taneční škola Univerzální dům tance, Plavecká akademie, fitnescentrum Spider Gym, Klub triatlonu Ulisport, a dalším.

Prispievatelia

Našimi stálými přispěvateli v oblasti odborných článků jsou odborníci z oblasti sportu, vegetariánské výživy, zdravého životního stylu, tělovýchovného lékařství a doplňků výživy.

Spolupráca

Spolupracujeme s dodavateli více než 40-ti světově nejznámějších značek v oblasti sportovní a zdravé výživy.

Možnosti spolupráce

Výrobca výživových doplnkov

Jste výrobce sportovní nebo zdravé výživy? Denně posíláme množství balíků našim klientům po celém Slovensku a do Čech. I vaše produkty můžeme zařadit do našeho sortimentu. Kontakt info@bestbody.cz

Velkoobchod

Nabízíme výhodné velkoobchodní podmínky pro různé organizace a společnosti jako například: sportovní zařízení, fitnescentra, sportovní kluby, svazy, policejní sbory, ochranné složky, lékárny, wellness, fitness, bioobchody. Kontakt info@bestbody.cz

Autori

Nabízíme možnost publikace odborných článků o výživě, zdravém životním stylu a sportu. Pokud jste odborníkem v jedné z těchto oblastí a chcete si přivydělat, můžete přispět svými cennými radami pro čtenáře našeho webu, napište nám na náš e-mail: info@bestbody.cz.

Naše produkty využívají

Fitcamp Drieňová
Golem
Plavecká Akadémia
Spiders Gym