Prečo nakupovať u nás

Široká nabídka

Nabízíme zdravou a sportovní výživou, BIO, raw, vegan potravinama přímo od výhradních distributorů za velmi příznivé ceny, díky čemuž jsou naše produkty dostupné pro každého. Disponujeme více než 2000 produktů od 40 výrobců z celého světa.

Nákupní výhody

Při nákupu nad 2700 Kč máte dopravu zdarma a při nákupu nad 3240 Kč Vám přibalíme k objednávce dárek. Našim stálým zákazníkům nabízíme speciální Věrnostní program, kde můžete ušetřit až několik korun z Vaší objednávky.

Sledovaní zásilky

Informujeme o každé změně objednávky a ihned po zpracování Vám sdělíme předběžný termín odeslání (vybavení) objednávky emailem a sms zprávou. Pohyb Vaší zásilky můžete sledovat prostřednictvím čísla balíku, které najdete v maily.

Celá střední Evropa

Expedujeme zásilky do celé Evropy. Můžete platit na dobírku, bankovním převodem nebo elektronickým bankovnictvím TrustPay.

Expresní vyřízení

Pokud si do 16:00 hod. objednáte zboží, které je skladem, bude Vám doručeno hned další pracovní den.

Odborné poradenství

Poradíme Vám s výběrem vhodného produktu e-mailem, telefonicky nebo osobně na našich provozovnách. Nabízíme flexibilní přístup při zodpovězení Vašich dotazů.

Matúš Kobulnický

„Naším cílem je Vaše spokojenost. Vždy se snažíme udělat pro zákazníka maximum – před prodejem i po něm při případných reklamacích. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, před okamžitým ziskem.”